עיסוי טנטרה לנשים

כפי שצוין, צפינו ביישומי טכניקה חדשים שחלקם הם עיסוי הטנטרה הייחודי שלנו. עיסויים טיפוליים אלו

ליישם שילוב של טכניקות הרפיה פסיביות ואקטיביות שעוזרות לך לפתח מוח, גוף ורוח צלולים, קצב מאוזן ואינטואיציה מלאה… השירותים משתנים מעיסוי לטיפוח

נושא הסעיף: יצירת הספר האלקטרוני הראשון שלך באפליקציית Kindle לאייפון שלב אחר שלב

מילות מפתח במדור: קינדל לאפליקציית אייפון, פיתוח ספרים אלקטרוניים

מבוא: איך יוצרים ספר עם האפליקציה החדשה מאמזון? בצע את חמשת השלבים הבאים:

עיסוי טנטרה הוא עיסוי עמוק וחושני שנעשה כדי לקדם הרפיה, לאזן מחדש את האנרגיה ולצרוך כל רגשות שליליים שאתה עלול לחוות

טיפול עיסוי טנטרי הוא מחמאה מושלמת לצורות אחרות של עבודת גוף. טיפול במתיחה, עיסוי ספורט, או רולפינג וכו’ יכולים להיכנס מיד לשלב מרגיע עמוק מכיוון שהגוף נרגע והתרכך על ידי הטנטרה כך שהמתיחה בעבודה של אותם טיפולים קרובה הרבה יותר להיות ללא כאבים

ידיים על סגנון ריפוי: בדייקנות ובכוונה מירבית אנו משתמשים בציפורניים או בעצות שנבחרו בקפידה על מחמם כותרת כדי לדחוף בעדינות לאורך חסימות בנתיבי מערכת העצבים שלך. שוב, אלה נדחפים מעבר לסף של אי נוחות, כך שאתה משחרר בבת אחת רעלים מתוכנית תדר התאים המבוססת על מערכת ריפוי אינדיאני עתיקה – Onjeeloo שהיום פופולרי על ידי תומס האנה המכונה MAPS

חלק זה דן ביתרונות של עיסוי טנטרה לנשים, כולל הגברת החשק המיני, חיי מין טובים יותר ואורגזמות.

יתרונות: עיסוי טנטרה יכול ליצור אורגזמות ללא כל גירוי פיזי לאזור איברי המין. אחת מתופעות הלוואי החיוביות הרבות של עיסוי טנטרי כוללת הגברת החשק המיני.

מסקנה: טנטרה מועילה לכל האנשים – לא רק לנשים. עבור גברים שעברו תקופה לחוצה במיוחד וללא אורגזמות בחיים, תרגול טנטרי יכול להועיל להפליא בשיקום והגברת הביטחון העצמי, החיוניות והמיניות.

עיסוי טנטרה הוא גישה הוליסטית ובעלת השפעה עמוקה לעבודת גוף השותף. במקום הנוסחאות הארוטיות הממוקדות בשמן של הגרסה המערבית שלו, העיסוי הטנטרי אינו ארוטי מינית, אך משמר את לב החושניות ותקשורת קוסמית מוגברת באמצעות מגע מלא של הנותן והמקבל.

הוא תועד לראשונה בהודו בסביבות 500 לפני הספירה, התפשט לנפאל והלאה דרך תאילנד, טיבט וסין כשהבודהיזם נדד מזרחה.

מה שעשוי להיראות כמו תרגול נישה המבוסס על חתירה אירוטית יכול להפוך לנתיב פסיכו-רוחני עמוק על ידי הבנה שהחוויה מייצרת פתח שבו אנו מזהים את האלוהות הטבועה שלנו מתחת לדפוסים הרגילים של חיפוש סיפוקים חיצוניים.

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע נשים עשויות להתעניין בטיפול בעיסוי טנטרה. חלקם עשויים לראות בחוויה צורה חסכונית של פיתוי אירוטי שמציעה את הסיכוי לאורגזמה פי כמה לאחר אפקט בוער לאט ומתמשך.

נשים רבות מרגישות שגילו דרך ליהנות מחדש מהרגשה מינית וחושנית.

הפעם הראשונה לא יכולה להזיק, אז לכו על זה וגלו מה זה באמת עשוי להיות אומר עבורכם באופן אישי – האפשרויות מוגבלות רק על ידי הדמיון שלכם!